MITROVICA AQUAPARK - KOSOVO

GENEL BİLGİLER

Kosova’nın mitrovica şehirnde İbre nehri’nin kenarında bulunan Mitrovica AquaPark’ta 2000 m2 yüzme havuzu, 300m uzunluğunda lazy river, 1500 m2 wave pool ve 1000 m2 kids pool bulunmaktadır. Havuzların filtrasyon ve sirkülasyon sistemleri ATLANTİS POOL tarafından tasarlanmış ve inşaa edilmiştir.

Mitroviça’da (28. 06.2019) suni göl yakınlığında ülke ve bölgede en büyüğü olan “Aqua Park” törenli bir şekilde açıldı.

Törene belediye ve devlet yüksek yetkilileri yanısıra, projeyi hayata geçiren şirketler temsilcileri ve çok sayıda vatandaş da katıldı.

Törende konuşan Mitroviça Belediye Başkanı Agim Bahtiri, İbre ırmağının hemen kıyısında kurulan bu devasa projenin ülkenin en cazibeli uğrak yerini teşkil edeceğini ve Balkanlar’da en düzenli bir alanı oluşturacağını söyledi.

Meclis Başkanı Kadri Veseli ise şehre daha iyi bir görünüm sağlayan “Isa Boletini” Üniversitesi, “Aqua Park”, “Adem Jashari” Stadyumu’nun onarımı gibi bu şehirde büyük projelerin hayata geçirilmekte olduğunu ifade etti.

Projenin yatırımcılarından biri olan “Arjeta Group” şirketi sahibi Afrim Durmishi, bu projenin gerçekleşmesiyle yalnız Mitroviça vatandaşlarının değil daha geniş bölge vatandaşlarının da gereksinimlerinin karşılanacağını belirtti.

Durmishi, bu projenin sadece birinci safhasının tamamlandığını ve onları ziyaret edecek vatandaşlar için çok cazip olacak iki aşamanın daha olacağını duyurdu.

Mitroviça ve daha geniş bölge vatandaşların bu yıl serinlenme imkanında olacakları bu “Aqua Park” 2000 metre kare alanı kapsıyor ve sahip olduğu çok güzel bir altyapıyla çevreye son derece çok güzel bir görünüm sağlamaktadır.

Belediye'nin kamu arazisinin kullanılmasına izin vermekle desteklediği, 7 milyondan fazla Avro’ya mal olan bu “Aqua Park” hiç şüphesiz bu yaz çok sayıda vatandaşımızın uğrak yeri olacaktır.

PROJE HAKKINDA

 1. 1
  PROJE ADI
 2. 2
  LOKASYON
 3. 3
  AÇILIŞ TARİHİ
 4. 4
  KAPASİTE
 5. 5
  YAPILAN İŞ
 6. 6
  PROJE ALANI
 7. 7
  WEB-SİTESİ ve SOSYAL MEDIA
MITROVICA AQUAPARK - KOSOVO
MITROVICA AQUAPARK - KOSOVO
MITROVICA AQUAPARK - KOSOVO
MITROVICA AQUAPARK - KOSOVO
MITROVICA AQUAPARK - KOSOVO
MITROVICA AQUAPARK - KOSOVO
MITROVICA AQUAPARK - KOSOVO
MITROVICA AQUAPARK - KOSOVO
MITROVICA AQUAPARK - KOSOVO

  Ticari Kimlik

  Şirket Türü

  Anonim Şirketi

  Ticaret Ünvanı :

  EMA MAKİNA VE YAPI MEK.SİS.SAN.TİC.A.Ş.

  Mersis Numarası

  0333118515700001

  Adres

  İkitelli Organize San. Tormak San. Sitesi. Y Blok No:13 Başakşehir / İstanbul / Türkiye

  Telefon

  +90 212 485 95 33

  Mail

  [email protected]