Tropical Islands

GENEL BİLGİLER

Tropical Islands, tropik yeteneklerin ustalarıdır ve tüm aile için iyi bir ruh hali, rahatlama ve eğlence kokteyli sunar. Tatil, günlük hayattan daha stresli olmadığı için, mükemmel aile tatili için 10 ipucu:

Biz bir aileyiz!
Ebeveynler rahatlamak ister, çocuklar harekete geçmeyi tercih eder. Küçük misafirlerimiz için özel çocuk alanı "Tropino", sayısız slayt ve çekim yerinin yanı sıra yetişkinler için bir veya diğer eğlenceli faktör sunan Whitewater Nehri vardır.

Uygun ikamet: Tropical Islands aile dostu iç ve dış mekanlarda konaklama imkanı sunmaktadır. Doğa ve Mobil Evler olarak adlandırılan ahşap evlerimiz kendi teraslarına sahip olabilir ve altı kişiye kadar ağırlayabilir. Gerekirse, temizlik ekibi bir bebek karyolası sağlar.

Yerinde hareketlilik: Tropikal tatil beldemizdeki konaklamanızı mümkün olduğunca konforlu hale getirmek için size bebek arabaları, yüksek sandalyeler ve bisikletler sunmaktayız. Evimiz engelsizdir. Geniş bir depolama alanına sahip olan kargo bisikletleri de çocuk ve koninin eğlenceli bir şekilde taşınmasına olanak tanıyor.

Tüm aile için mutfak lezzetleri: Annem salata ister, babam şnitzelini ister ve çocuklar pizza ve patates kızartması ister. Yemek yeme zevkinin yemek telaşına dönüşmemesini sağlamak için Tropical Islands her yaş için mutfak lezzetleri sunar. Menümüzde kendinize bir göz atın!

Ice, ice baby: Çocuklar donmuş yoğurt istasyonunda bizimle birlikte zamanlarını tatlandırabilirler. Tat ve ruh haline göre hangi çeşitliliğe ve ne kadarına karar verilebileceği. Sadece kupa boyutu belirlenir.

Sitede Mağazalar: Bebek bezi paketi neredeydi? Önemli mallar tropik iklimde sihir gibi çözülürse, alışveriş bulvarımızdaki küçük dükkanlar yardımcı olabilir. Ürün yelpazesi, bezlerden patlamış mısırlara ve doldurulmuş hayvanlara kadar geniş bir yelpazededir.

Her havada banyo keyfi: Tropik Adalar 24 Aralık hariç 24 saat açıktır. Misafirlerimiz Güney Denizlerine seferlerine ne zaman başlayacaklarına kendileri karar verir. Hava şartlarını görmezden gelin! Salonlarımızda, gale pustan korkmak zorunda değiller.

İyi hazırlanmış: Yanlışlıkla oldu. Küçük çocuklu aileler için, yerinde tıbbi bakım genellikle sağlık için önemli bir faktördür. Salonun kuzey tarafında ilk yardım merkezimiz var. Acil durumlarda, her zaman çalışanlarımızdan biriyle iletişim kurabilirsiniz. Sadece yüzmekten daha fazlası: Tropik Adalar yüzme alanına ve spaya bölünmüştür. Bu, ebeveynlerin saunada rahatlatıcı bir yürüyüş yapmasını sağlarken, çocuklar oynarken ve dolaşırken kendilerini tüketebilirler.

Kolay erişim: Brand Tropical Islands tren istasyonundan trenle Avrupanın en büyük tropik tatil dünyasına ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis otobüsü sizi doğrudan tren istasyonundan otele 10 dakikada ulaştıracaktır. Araba ile A13, Tropik Adalara kolay erişim sağlar. Bol miktarda ücretsiz park yeri mevcuttur.

https://www.facebook.com/tropical.islands/ sayfasından alınmıştır.

PROJE HAKKINDA

 1. 1
  PROJE ADI
 2. 2
  LOKASYON
 3. 3
  AÇILIŞ TARİHİ
 4. 4
  KAPASİTE
 5. 5
  YAPILAN İŞ
 6. 6
  PROJE ALANI
 7. 7
  WEB-SİTESİ ve SOSYAL MEDIA
tropical-islands
tropical-islands
tropical-islands
tropical-islands

  Ticari Kimlik

  Şirket Türü

  Anonim Şirketi

  Ticaret Ünvanı :

  EMA MAKİNA VE YAPI MEK.SİS.SAN.TİC.A.Ş.

  Mersis Numarası

  0333118515700001

  Adres

  İkitelli Organize San. Tormak San. Sitesi. Y Blok No:13 Başakşehir / İstanbul / Türkiye

  Telefon

  +90 212 485 95 33

  Mail

  [email protected]